| bogdanutz95 a întrebat:

Salut, ce pareri aveti despre animal pump vreau sa il iau pentru a creste in masa musculara am 17 ani 1.90 si 65 de kg.

Răspuns Câştigător
| ElibereazăBestia a răspuns:

La vârsta şi greutatea ta nu ai nevoie de un asemenea supliment.

În primul rând asigură-te că ai o alimentaţie sănătoasă care îţi oferă suficiente proteine.

Înainte să te gândeşti la animal pump ia-ti o proteină din zer şi un complex de vitamine+minerale

| bogdanutz95 explică (pentru ElibereazăBestia):

Ce zici de Whey Line Pro Mass de la pronutrition pentru inceput?

| ElibereazăBestia a răspuns (pentru bogdanutz95):

E un supliment ieftin şi prost. Nu are rost să dai banii pe carbohidraţi, îi poţi lua foarte uşor din mâncare (pâine, cartofi, orez, cereale, paste).

Ia-ţi o proteină din zer, sau încearcă dieta GOMAD. Citeşte aici cum poţi să pui kilograme pe tine cu ajutorul laptelui:

http://elibereazabestia.ro/......ca-nebunu/

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este ok

| dracu14 a răspuns:

Se traieste bine in somalia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baga!

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai mah copil mic, nu explici? happy