| Xenoverse a întrebat:

Salut, ce pronostic dati pentru meciul de diseara de pe pro tv?, eu zic ca castiga Barca la trei goluri diferenta, astept raspunsurile voastre.

17 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E, dupa mine, imposibil ca Barcelona sa castige la 3 goluri diferenta. Probabil vor marca ambele.

| Drimmero a răspuns:

Voi nu aveti aparare si speri la 0-3 la Torino, chiar sunteti culmea. Va fura Realul campionatul in Spania,, un real cu jumate de echipa in ambulanta si tu zici ca se impune ciuma catalana la 3 goluri? Dumnezeule mare!

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Se poate intampla orice, mingea e rotunda.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Gresit! voi sunteti ciuma luati 3 goluri de la crystal palace.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

L.ai maniat pe D-Zeu cu scorul ala...laughingBravissimo!

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

La noi alta e problema,, nu avem antrenor si nici echipa, voi ce il mai aveti pe Suarez si pe Messi,, noi nu mai avem cu cine, daca Alexis s-ar accidenta, retrogradam.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate asa ceva, nici in cel mai negru cosmar de-al meu nu-mi imaginam ca se poate intampla asta,, cat de nenorocit e Wenger, il vreau plecat cu orice pret, ura mea pentru el se adanceste din ce in ce mai tare, niciun tunar cu capul pe umeri nu il mai poate respecta pe pacaliciul asta,, prea mult a pacalit omenirea, prea mult...
De cand sunt eu fan Arsenal nu am prins generatie mai lesinata si mai proasta ca acum, si crede-ma ca de-a lungul timpului am prins multe petarde

| Drimmero a răspuns:

Ai ghicit, doar ca pentru Juve e 3-0

| Kogaion a răspuns:

No Erkin, no party. S-a facut dreptate dupa hotia din meciul cu PSG!

| Drimmero a răspuns (pentru Kogaion):

Varzelona in lumina reflectoarelor! Isi merita soarta echipa asta de hoti cu varf si indesat

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Du-te in ***.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Ce sa-ti fac, barcelonistule balcanic? Hotia are picioare scurte

| Desireღ a răspuns:

Roagă te să dea vreo 5.

| jon987654321 a răspuns:

1-1

| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.