| Raul757 a întrebat:

Ce se intampla cu UCL/UEL din anul asta?

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Se reiau saptamana asta, dar spune-mi cum e cu cfr ))) v-ati prajit de tot cu campionatul ala de amatori.

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Dar arsenal ce face? Mai e în premier league?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Raul757):

T,,r,,o,,l,,l alert

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Ha? Mi-a troll ba arsenal?
10-2 cu Bayern ma, chiar asa?laughing

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

*nu-s troll ba arsenal!

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Ba da totusi cum sa iei ma 10 goluri în 2 meciuri cu Bayern ma?laughing
Pfaaa mare echipă e arsenallaughing

| Drimmero a răspuns:

Bayern in anul ala era cea mai buna echipa iar Arsenal era dezorientata, asta e ultimul reply serios pe care ti-l mai dau, trollache

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Era cea mai bună echipă daca castiga UCL, dar Realul a câștigat asa ca rusinica e mare, eu în locul tău as schimba poză aia, Arsenal a fost buna cand inca Wenger era antrenor dar de cand a plecat e pìsat

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Si bayernul a luat 2 acasa si 4 in Spania pe Santiago Bernabéu!
Scorul general fiind 6-3 pentre Reallaughing
Deci da, era ca mai buna echipa bayernul atunci!

| Drimmero a răspuns (pentru Raul757):

I-a furat Realul ca in codru, a fost un an rusinos pentru fotbal, 2 duble-manse distruse de arbitraje: Barca-PSG, Bayern-Real (ambele meciuri)

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Barça-PSG: si de nu era greseala aia la final (penalty obținut de Suárez) tot la fel era doar cu prelungiri!

| Raul757 explică (pentru Drimmero):

Adică tot Barça castiga la final ca era mai motivată!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Hei! Nu include pe Barca in asta. Ce vina a avut Barca ca arbitrul a fost cu ei.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ba baiatule, tu te vezi ce scrii aici? Barca e cea mai mare hoata din istoria fotbalului! Ce a facut in ultimii 20 de ani nu a reusit alta echipa, adica sa fure cu atata nesimtire atat pe fata cat si pe spate.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Esti prost daca crezi ca Barcelona e cea mai mare hoata.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu ma asteptam deloc sa aveti coloana vertebrala, sunteti niste lasi toti fanii barcei, asa echipa,, asa fani.