| ZbarMario a întrebat:

Salut,ce se întâmpla daca îmi fac abonament la sala pe o luna si după o săptămână se închid sălile, plătesc 3 saptamani degeaba sau?

5 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

In general se îngheață abonamentul pe perioada în care sala este închisă, însă nu-ți poate garanta nimeni că se va proceda astfel...de fapt, în cazul anumitor săli nu se poate garanta că va mai exista sala dacă se dau restricții pe o perioadă mai lungă cum a fost în cazul stării de urgență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ''ingheata'' abonamentul. Nu ramai fara banii dati sa zic asa

| Rowi76 a răspuns:

Abonamentul ramane. Cele 3 saptamani se adauga dupa ce se redeschid salile

Răspuns utilizator avertizat
| Rowi76 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Este regula generala