| Smoke3D a întrebat:

Salut,ce site îmi recomandați pentru Sarms de calitate?
Imuscle e legit?

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu știe nimeni ce înseamnă acel cuvânt
sârmă în nas
Poate că dacă detaliezi și spui în limba română o să te pot ajuta

| Bazzed a răspuns (pentru RxTx):

Uncultured man. Sunt niște steroizi dar lipsesc anumite componente și nu sunt la fel de periculoase, știu ca în general se dădeau la animale

| RxTx a răspuns (pentru Bazzed):

Dacă ții la viață ta eu îți recomand să nu mai iei niciodată steroizi sau alte chimicale tâmpenii.
Ia un cocoșel făcut în jar
Bea 1 litru de cin roșu
Fâți niște ciocolatâ adrvârată din unt cacauă lapte praf găsești rețeta pe net.
Și în loc de steroizi si alte anabolizante
Iti zic eu ce să faci
Un suc cu zeama de la 3 grrpfruit + 3 portocale roșii plus ceva suc de rodie

Sâ vezi ce putere o sa prinzi de la grepfruit-ul ăla și ce mușchi si poftă de mâmcare.și de a face sport îți dâ scea limonadă de grepfrut cu o lingură de miere de albine snturală