| FitMonkey a întrebat:

ce supliment imi recomandati pentru cresterea in masa musculara? 180cm, 70kg (am putina grasime pe abdomen) un supliment nu prea scump daca se poate ca nu imi permit straight face multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Un concentrat proteic + glutamina ( ex. whey gold sau dymatize elite whey ) si eventual un complex de vitamine si minerale.

Daca mai ai bani, mai poti lua si o creatina, 5 gr cu 30 de min inainte de antr si shake-ul de proteine+glutamina imediat dupa

| mimi2000mimi a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca spirulina ii buna, si nu ii tare scumpa