| namib a întrebat:

Ce suplimente imi recomandați pentru masa musculară?
Am luat pana acum doar proteina whey dar de la un punct nu am mai reușit sa cresc deloc.

5 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Nu mai folosi prostiile astea, mai bine iei un fruct.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Userrr):

Serios? DE CAND au fructele proteine?

CUM sa inlocuiesti ceva bogat in proteine cu ceva ce are aproape zero proteine?

| RAY a răspuns:

Somn mai mult, carne de pui zilnic, de fapt nu s-a dovedit ca suplimentele alea cresc muschii, eu cunosc un vegetarian care arata super, atleti de sport, trebuie sa manci de toate sanatos si cardio mult

| goldenbullet a răspuns:

Cu fructe nu faci nimic. Trebuie sa ai 5-6 mese pe zi, bogate in proteine (lactate, carne alba, peste, vita, astea le gasesti pe net ''alimente bogate in proteine'' ). Ca suplimente daca esti slab incearca Serious Mass sau Jumbo. Trebuie sa te dormi cel putin 8 ore pe zi. Mai poti incerca si gainere de la BSN. Sper ca te-am putut ajuta cu sfaturile mele din putina mea experienta. Bafta!

| lau23 a răspuns:

Probabil ai luat whey gold este pentru definire! pentru masa musculara poti incerca gigant