| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce suplimente pentru energie imi recomandati sa iau? Care sa dureze macar jumatate de zi, nu o ora doua.
In special pentru alergat, alerg de doua luni aproape zi de zi, as dori sa incerc un supliment lichid. Ce ati spune sa iau? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Hello again happy

Eu lucrez intr-o sala de fitness si iti spun ce am mai auzit de pe la antrenori, de produsul numit de tine n-am auzit nimic. Insa banuiesc ca poti cauta reviewuri pe net happy

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

L-carnitine shot pentru ca faci si sport, elimina grasimile si te ajuta la energie.

Bine, eu ti-as recomanda sa iei zilnic si Supradyn, dar asta e la general happy

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Ririru):

Buna, de Carnil ai auzit ceva? sau e doar un boom de energie de 10-15 minute si dupa aceea esti ca lesinat?

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Ririru):

Mersi, o sa incerc.

| Ririru a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Hello again happy

Eu lucrez intr-o sala de fitness si iti spun ce am mai auzit de pe la antrenori, de produsul numit de tine n-am auzit nimic. Insa banuiesc ca poti cauta reviewuri pe net happy