| viata0delash a întrebat:

Salut celor ce sunt din Iasi, ce parere aveti de sala Body line gym? As dori sa incep sa merg la scoala fiind o scobitoare as vrea si antronori normali sa fie sa-mi zica ce sa fac.
Daca stiti alte sali ok scrieti, nu mai scumpe de 200.

2 răspunsuri:
| neacsumihai2009 a răspuns:

Pai daca esti scobitoare, nu mergi la sala copilu. Stai acasa, pui 7-8 kg pe tine, minim, si apoi poti incepe sa te gandesti la mers la sala. Sau alternativ mergi la sala, dar esti gata de un regim strict?

| viata0delash explică (pentru neacsumihai2009):

Cum sa pui alea 7 8 kg? Si nu-mi trebuie grasime daca la asta te referi.
Si am 19 ani, nu as spune ca sunt matur dar nici nu copil