| CuriosulDubios a întrebat:

Salut
Credeti ca acest antrenament este prea intens avand in vedere ca-l fac de 3 ori in 2 saptamani(5 day split)?
Banca orizontala haltera 4x8
inclinat gantere 4x8
declinat haltera 3x8
cable crossover 3x10x10 dropsets
aparat impins umeri 3x8
fluturari umeri 3x8
flotari la paralele 4x8
extensii bara z triceps 3x8
Mentionez faptul ca momentan folosesc un antrenament un pic mai usor decat acesta si nu ma simt destul de extenuat dupa antrenament si nici febra musculara nu mai fac.
Dau funda multumesc!

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Schimbati antrenamentul!
Iti recomand sa til schimbi.
Iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist ofera explicatii despre tot ce vrei sa stii in cel mai mic detaliu. Si are si antrenamente foarte smechere.