| BC a întrebat:

Salut credeti ca e bun programul meu de sala:

piept+biceps

abdomen+picioare

spate+triceps

cardio+umeri

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Ca atunci cand faci piept automat lucrezi si tricepsul, insemnanad ca mai adaugi 2 ex pentru triceps si ai terminat, Si viceversa.

5 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Schimba bicepsul cu tricepsul intre ele, trapez ar trebui cu umeri, antebrat nexam aaaa?

| BC explică (pentru BracKMyhay95):

De ce sa schimb bicepsul cu tricepsul?

| BC explică (pentru BracKMyhay95):

De ce sa schimb bicepsul si tricepsul intre ele?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru BC):

Ca atunci cand faci piept automat lucrezi si tricepsul, insemnanad ca mai adaugi 2 ex pentru triceps si ai terminat, Si viceversa.

| killforfun19 a răspuns:

El e bun acum depinde si de tine cum il faci!

| Nan11 a răspuns:

Ba da iti lipseste trapezu si incheietura.Adica incheietura poti sa o faci cand faci biceps si trapezu odata cu umeri