| Madalin556788965 a întrebat:

Cum as putea sa-mi maresc viteza si rezistenta? Alerg si 30 de km in 45 de minute, dar eu cred ca tot la stadiul ala sunt.Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil să alergi 30 de km în 45 de minute. Dacă chiar e adevărat poți spune că ai o rezistență și o viteză de profesionist. Pentru ca să te antrenezi și să-ți mărești rezistența aleargă cât mai mult.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce nevoie ai? Usain Bold este recordmenul absolut de viteza al lumii cu 9, 58 sec / 100 m. Tu deja l-ai depasit cu 4 km / h, iar el nu poate face asta decat in sprint de 100 m.