| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cum ma ingras si eu? Sunt cam slab la fata, nu vreau sa fac burta, doar sa nu mai fiu asa... Ce sa mananc? Chiar nu imi place sa mananc, mananc doar sa am energie si sa nu imi fie foame laughing))
Oare sa ma apuc de sala? Detest sala, dar nu prea vad alta metoda, eu alerg de obicei foarte mult si inot...

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Singura solutie sa te ingrasi este sa iti maresti cantitatea de carbohidrati.Mananca mai multi cartofi,orez, linte, fasole, naut, mazare si paine.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu poti sa ingrasi doar o parte a corpului daca te ingrasi inseamna ca grasimea se aseara pe tot corpul precum nu poti slabi doar burta sau picioarele

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Mariapetrupanainte):

Da, stiu, de aceea intreb si ce sport sa fac
stiu ca grasimea se va depune pe tot corpul, dar vreau sa ramana doar pe fata si in rest sa fiu ca si acum

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Cumpara vitamine si fa-ti pofte, munceste, fa ceva creativ.

| LupulNecrutator a răspuns:

Umple falcile cu bomboane laughing))