| Sergiu3210 a întrebat:

Salut, cum pot pierde ultimul strat de grasime? Pur si simplu nu mai pot sa tin dieta, stau pe deficit caloric (undeva la 1400kcal (am 1.75 si 64 kg)) o saptamana maxim, in fiecare seara chitaie sobolanul ca vrea de mancare, cand vad ceva dulce incep sa imi curga balele si daca mi-am terminat caloriile pe ziua respectiva si mai vreau sa mananc ceva beau apa pana nu mai pot sa respir si ma gandesc numa la mancare si intr-un final mananc, bai da si cand mananc, mananc ca lumea si parca e ziua mai buna, sunt mai fericit cand intra ceva bun la stomac. Pur si simplu am slabit de la 80 kg la 64, goalul meu este sa mi se vada patratele dar chiar nu mai pot, ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Patretelele alea sunt doar in capusorul tau, ca-n realitate nu conteaza pentru nimeni, fiind total inutile, fiindca pe fete NU intereseaza patratelele si nici nu suntem atrase de cei cu patratele sau muschi, ci de cei cu creier!

Răspuns utilizator avertizat
| Kindofkend a răspuns:

Salut, ma gandesc ca daca ai slabit asa de mult ai si putin abdomenu lasat, pielea fiind intinsa.
Incearca sa te hidratezi, dar nu exagera nici cu apa ca nu-i ok,
baga cardio si o sa vezi rezultatele, eventual poti creste putin mesele, cat sa te mentii ca sa nu mai ajungi la senzatia aia de foame