| Lily1678 a întrebat:

Salut, cum pot sa slabesc?
Stiu ca probabil o sa imi ziceti ca sunt prea mica si arat bine, dar, sincer am niste picioare asa de groase! Plus ca de la abdomen in sus sunt slaba. Ceva, niste tipsuri cu care ma puteti ajuta! Daca spuneti ca ar trebui sa fac un sport sa imi spuneti exact ce ca eu sunt in pană de idei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Axeazate pe invatat ai 11 ani sau cati ai zis ca ai, ai timp destul sa iti imbunatatesti aspectu fizic
Daca de exemplu esti o fata frumoasa foc si ai forme perfecte dar esti proasta nimeni nu da 2 bani pe tine. dar o fata inteligenta mereu va atrage atentia chiar si daca e grasuta ..ai inteles ideea? Si ca sa te ajut treci pe deficit caloric si spunale parintilor sa iti pregateasca mancare sanatoasa si sa iti cumpere fructe si legume mai multe ca esti nemultumita de cum arati si vrei putin sa slabesti, comunica cu parintii toate problemele care le ai nu tine in tine.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Al catalea cont e asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Doar un singur cont am si intru pe el de ce? Crezi ca am chef sa imi fac alte conturi mai ales cu acelasi nume laughing

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca te confund.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu stim cum arati, de unde ai scos o pe asta ca o sa i ti zice m ca arăti bine daca noi nu te am vazut niciodata, pune o poză cu tine, si abia după ce o vedem ne putem da cu părerea despre cum arăti tu, ce varsta ai?

| aXy99 a răspuns:

E greu sa slabesti intr-un anumit loc. Tot prin deficit caloric va trebui s-o faci. Du-te la sala, poate te va ajuta sa-ti tonifici picioarele si vor arata mai bine.