| Kataklysm a întrebat:

Salut
Cum sa fac sa dau jos din pulpa piciorului si din fund? (cu burta nu am probleme).
P. s. am 12 ani big grin (Va rog sa va referiti la sport si dieta, nu la creme si carbohidranti)
Ms :* Funda

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Cardio, Cardio cand simti ca nu mai poti inca un pic de Cardio si sarit cu coarda!

8 răspunsuri:
| AnelisseW a răspuns:

Buna ia-ti o crema cu ardei iute BOTANIS, si dai pe zone si daca ai bani ia-ti un relxx tones! baftaPai la dieta, nu poti porunci in ce zona sa slabesti, pune ceva local ca sa ai rezultate...

| rox_7772 a răspuns:

Exercitii pentru picioare : coarda, genoflexiuni, bicicleta, exercitii care sa iti lucreze musculatura picioarelor... crede`ma pe cuvant ca am facut sport de performanta 8 ani sh stiu ce inseamna tongue si ar merge si relax & tone cam de 2 ori pe zi pentru tonifiere relaxare etc

| username_5501 a răspuns:

Ai grija la ce mananci face ceva exerciti si nu iti face griji pentru ca vei creste si nu o sa se mai vada.

| Kataklysm explică:

Salut
Multumesc foarte mult de raspunsuri si de sprijin.
p.s: am 1.60 inaltime si fac cu bicicleta aproximativ 2.5h pe zi.
dar nu se va efectele, insa familia imi spune sa stau linistit si ca o sa ma inalt mai mult, si nu o sa se prea mai vada.(ca raspunsul lui username)
Multumesc la toti si astept si alte raspunsuri. Va pup!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Fa 20 de ture in jurul unui stadion in fiecare zi! Pt inceput 10, 15. Poate te ajuta. happy

| Kataklysm explică:

Va multumesc tuturor, in special lui Ecou.
El a primit funda, iar restul vot.Multumesc inca o data!
P.s:Cardio e perfect, amuzant, si din cate observ, da rezultate.
Recomand!

| cLeILa a răspuns:

Pai mananca din ce in ce mai mult slanina si slabesti

| ClAuUdDIAa a răspuns:

Pai alergatul estu bun, fandari, genoflexiuni, mersul pe bicicleta, si apa simpla sau apa cu lamaie de dimineata pe stomacul gol si sa mananci multe fructe si legume, in rest vezi tu ce ti se mai pare comod