| Sternex a întrebat:

Cum scap si eu de burta? Vreau sa mi se vada putin abdomenul? Ce ar trebui sa mananc, sau ce credeti ca ar trebui sa fac?. Fac sala de 1 an deja dar nu se pune nimic pe abdomen laughing, doar daca ma incordez se vede

2 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

La sala lucrezi muschii,nu abdomenul. ( Abdomenul il lucrezi doar cu exercitii cardio : Bicicleta,alergare pe banda,saritul corzii,etc ). Daca tu ai lucrat doar muschii,nu are ce sa se vada la abdomen.

Intrebarea e ce ar trebui sa nu mai mananci, nu sa mananci, simplu :, fara carbohidrati ( orez, cartofi, etc ).