| dani13 a întrebat:

Cum tot a inceput scoala nu mai pot mananca la fel ca acasa, si ma intrebam ca daca imi cumpar pe langa mancarea de la scoala, un hamburger de la fastfood (nu de la Mc. sau KFC) cu carne de pui asa zice cel putin, cu salata, rosii, castraveti, ketchup, maioneza si chifla propriu zisa, mi-ar afecta cu cv cresterea musculara? Sau m-ar ajuta? Macar contine cv proteine? Raspundeti-mi va rog.Nu vreau rasounsuri gen "Pune-ti mai multa mancare de acasa"... doar strict referitor la intrebare.
A da si fac sala (asta am zis-o ca sa nu apara suspiciuni).
Ms happy

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, dar te-ai ingrasa rau.

| Elena1234456 a răspuns:

Ce te mai lauziwinking.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ti-ar creste masa musculara, ci doar stratul de grasime. Pentru masa musculara iti trebuie batoane proteice.

| rafa1987 a răspuns:

Masa musculara nu faci cu fas food, doar ca cresti in volum, vrei masa incerca fara grasimi happy

| DaniAguero a răspuns:

Bineinteles ca are proteine.Mai ales daca e piept de pui.Nu are cu ce sa te afecteze mai ales ca din ce ai zis tu esti mai slabut de felul tau (ca mine ) si nu cred ca iti faci probleme ca o sa iei in greutate. Sper ca am fost de ajutor, bafta!winking

| dani13 explică (pentru DaniAguero):

Din ce ti-ai dat seama ca sunt sclabut? laughing) Am 15 ani aproape 16, 1, 81 si 73 de kg dar nu se vede pe mine ca am atata....Eu zic ca nu-s asa de usor laughing

| DaniAguero a răspuns (pentru dani13):

M-am gandit ca daca iti faci griji ca nu mananci destul cat stai 6 ore la scoala vrei sa iei in greutate, trebuia si tu sa precizezi laughing)