| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Daca am febra musculara la picioare si fese inseamna ca am lucrat bine muschii? Fac exercitii de un an si ceva doar ca le-am intensificat sa spun asa, deci nu pot sa spun ca sunt la inceput. Funda!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai facut exercitiile cu pauze destul de lungi, in acest an, e normal sa ai febra musculara.

| RAY a răspuns:

Ia creatina monohorida si crom

| Iote a răspuns:

Inseamna ca ai fortat. Ai facut prea multe dintr-o data, dupa o pauza mare. Ia-o usor daca vrei rezultate bune.

| NotNamed a răspuns:

Nu neaparat. Inseamna ca ai prestat o activitate de care corpul nu era obisnuit.

| Februar30 a răspuns:

E ciudat ca abia acum, dupa un an de sport, ai facut febra musculara. De regula febra musculara e un semn bun. Inseamna ca au aparut microfisuri in muschi si urmeaza sa creasca, sa fie mai puternic.
Ar trebui sa ai febra musculara mai des, daca lucrezi un muschi pana simti acea arsura si apoi continui cu inca cateva serii.

| Wordofthat999999 explică (pentru Februar30):

Pai mai mereu am febra musculara dupa exercitii, dar acum mi-am pus intrebarea daca e de bine aspectul asta.

| Wordofthat999999 explică:

Da n am facut pauze lungi, fac de un an de 3 2 ori pe saptamana deci nu fac pauze asa de mari...