| Dinozaurul472 a întrebat:

Salut, dacă am scos la 5km timpul: 22:50, este un timp decent? Si e greu sa ajung la 20-21? Tin sa anunt ca in urma cu 5-6 luni scoteam 26-27 de minute

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești in progres evident, ține-o tot așa!

| dinaprilie a răspuns:

E bine. Imbunatatirea timpul este o realizare. Ai vreun tel?

| FreddieM a răspuns:

Timpul scos e foarte bun, felicitari. Faci doar 5k? Si eu sunt pasionat de alergat, dar prefer distante mari.
Succes in continuare.

Cheers

| Dinozaurul472 explică (pentru FreddieM):

Mersi la fel, deocamdată incerc sa mi bat recordul la 5k, dar pot alerga lejer și 15-20 km la un pace mai mic

| Design2021 a răspuns:

Te pregatesti pentru maraton sau pentru ce sa fie decent?!
Fiecare are ritmul lui in functie de inaltime, greutate, varsta, sanatate.