| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Daca am tinut sacul de dormit 4 zile in sacul de compresie poate pati ceva?

2 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

4 zile nu e o perioada lunga, acum depinde si de cum l-ai impaturit, el trebuie sa fie bagat acolo dezordonat si la intamplare, ma intai ii bagi picioarele si pur si simplu il indesi acolo pana intra. DEaca il impaturesti frumos sau il faci sul apar zone de uzura acolo unde se indoaie si se rareste in timp acolo materialul.
Atata timp cat l-ai pus acolo cum trebuie nu pateste nimic intr-o perioada scurta de timp, doar sa nu il tii acolo vreo 3 luni.

| alexandrunaj explică (pentru Uxellodunon):

L-am tinut rulat.Cum stiu daca s-a afectat si cum il pot repara (daca se poate)