| XxAlinxX a întrebat:

Salut, Daca fac un bilet Sa zicem 2 echipe si pun sistem 1/2 Adica trebuie sa piarda 1 echipa? Daca nu pierde am pierdut eu? poate sa imi explice careva cum sta cu sistemul asta exemple la 2 echipe va rog

7 răspunsuri:
| DraganBogdan a răspuns:

La doua echipe? In primul rand daca iti iese, ai castigul foarte mic si nu prea merita!
Daca bagi sistem 6/8(sa zicem...) Iti pot iesi si 7/8 sau 8/8 ca sa castigi, dar depinde de cotele echipelor care ti-au iesit, se defineste si castigul, dar, avand mai multe sanse la bilet, scade automat!

| XxAlinxX explică (pentru DraganBogdan):

Stiu dar eu pun cate un pariu de 50 de lei dar acum vr sa vad cum sta asta cu sistem pe mine ma intereseaza sistem 1/2 deci daca imi pierde o echipa si am sistem 1/2 am castigat?
Asta vreau sa stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxAlinxX):

Daca pui sistem 1/2 si castiga o echipa biletul e castiogator.
Daca castiga ambele echipe, la fel, biletul e castigator.
Singura diferenta e ca daca iti ies ambele echipe vei castiga mai mult.

| XxAlinxX explică (pentru anonim_4396):

Daca eu pun sistem 1/1 Si pierde echipa tot castig? laughing Am vazut ca se poate sistem 1/1 pe casa pariurilor unde pariez eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxAlinxX):

Ti-am explicat la intrebarea cealalta cum sta btreaba.
Nu cum sa castigi daca pierde echipa ca altfel paria toata lumea asa si chiar daca era castigul mic agentia tot pierdea in prostie.

| XxAlinxX explică (pentru anonim_4396):

Asa m-am gandit si eu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxAlinxX):

Pai vezi?happy
Multa bafta la pariuri.