| Crudu_Alex_1997 a întrebat:

Salut daca faci genoflexiuni fara greutati adica doar din corp imi pune in pericol cresterea in inaltime?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, îți tonifici masa musculară.
Pa, pa.

| Oana92 a răspuns:

Nu

| cristi1505 a răspuns:

In niciun caz nu iti va pune in pericol cresterea.In general, exercitiile cu propria greutate nu apasa pe coloana.Deci stai linistit ca nu te va opri din crestere!

| Uratu140 a răspuns:

Nu in niciun caz, din contra genoflecsiunile te ajuta sa fi mai inalt mai ales cu greutatiwinking

| KiLLeRBee a răspuns:

Nu, din contra daca faci cu greutati se poate sa iti afecteze cresterea, funda?

| cristi1505 a răspuns (pentru KiLLeRBee):

Frate,va rog eu, nu mai cersiti funda! Cu ce va ajuta? Acest site este facut pentru a ajuta lumea din proprie placere, nu pentru funda!

| luger a răspuns:

Nu