| thegame12 a întrebat:

Salut,Daca iau proteine(Gainer), Creatina, Tribulus trebuie neaparat sa mai iau si un supliment de vitamine?

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca mananci cum trebuie si ce trebuie nu mai e nevoie de un complex de vitamine fiindca iti faci necesarul din ceea ce mananci
Tribulusul ala pentru ce iti trebuie? Cati ani ai? sau ziceai asa ipotetic?

| thegame12 explică (pentru greyhound):

Am 17 ani si am luat tribulus dar acum mi-am luat Brutal Anadrol

| Clawd3lw a răspuns:

Nu mai e nevoie.

| T0nny a răspuns:

Nu, nu e obligatoriu. Dar in schimb ar fi indicat sa iei un protector hepatic.