| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dacă m-aș apuca timp de o luna, în fiecare zi sa fac câte 10 flotari (5 dimineața și 5 seara), ușor ușor extinzând numărul acestora (6 dimineața, 6 seara etc), cam la câte credeți ca voi ajunge după 30 de zile?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"flotari (5 dimineața și 5 seara), ...cam la câte credeți ca voi ajunge după 30 de zile"

să fie șase și jumătate?

| Frank51 a răspuns:

30+-
Eu după 3 luni am reușit să fac 60-70 flotări pe zi(în 2 ture), problema este că produci doar rezistență, nu și masă.

| RobertMoon a răspuns:

5 dimineata si 5 seara laughing Esti om sau furnica? Mai bine fa cate de multe poti din prima ca sa iti afli limita si sa faci cat mai multe in timp...

| dinaprilie a răspuns:

Fa si pauza ca sa dai posibilitatea muschilor sa se refaca.

| AnastasiaK a răspuns:

Depinde de mulți factori. Cel mai sigur răspuns îl vei afla după 30 de zile. Deși nu văd de ce ai face asta...

| IgnatVictor a răspuns:

Salut.
Păi, în ritmul ăsta, probabil pe la douăzeci și ceva. Cu pauze de o zi pentru refacerea mușchilor, bineînțeles.

| Flar3 a răspuns:

35 dimineata, 35 seara

| Cosmin86 a răspuns (pentru Flar3):

Antrenament de copil mic, pampalau si firav.