| Adrian1555 a întrebat:

Salut.
Daca ma apuc de inot merita sa iau si proteine + creatina?
Deja le am din perioada in care mergeam la sala si ma gandesc ca poate ajuta

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Binenteles ca merita.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Le poti lua dar nu va ajuta precum o faceau cand erai la sala de forta.

| AlexSalling a răspuns:

Nu recomand suplimente de niciun fel. Daca chiar vrei, poti intreba o persoana specializata, dar eu personal nu recomand nimic.

| gratargratar a răspuns:

Nu are rost. Inotul modeleaza corpul foarte bine, si nu ai nevoie de suplimente.

| Adrian1555 explică (pentru gratargratar):

Ma gandeam la modu de refacere a muschilor bcaa e foarte bun
Dup fiecare antrenament shake de proteine ca sa ajute tesutul muscular
Si creatina pentru cresterea performantelor sa zic asa