| E1ph0 a întrebat:

Salut, dacă mergi la piscină ca bărbat pe lângă șorți trebuie să mai porți și boxeri/chiloți când te schimbi acolo? laughing
Și ca bărbat ce recomandați să iau cu mine la piscină? Un prosop mic/mare? Crema?

Mersi!

1 răspuns:
| Vanesa87 a răspuns:

Un prosop, depinde ce folosestii, daca ai boxeri pentru piscina/mare etc, cu siguranta nu vei folosii chiloti sau orice altceva pe dedesubt, dar daca te duci si faci in pantaloni normali scurti atunci da folosestii