| Comi2001 a întrebat:

Daca pun mize mari la pariuri sportive( in jur de 10.000 euro) casa ma limiteaza?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, la bet365 sigur te vor limita daca joci sume mari si si castigi. Daca vad cei de acolo ca pierzi ban dupa ban, iti dai seama ca nu sunt prosti sa te opreasca. Am dat exemplu bet365 pentru ca acolo am jucat si stiu sigur. La agentiile cu licenta in Romania trebuie intrebat inainte. Nu vei pierde banii din cont si nici nu-ti va fi inchis contul, insa iti vor impune sa pariezi o suma mult mai mica zilnic.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu. Însă, șansele să câștigi sunt foarte mici.

| benga133 a răspuns:

La 10000 de euro nu! Deci te poti duce linistit happy!

| Comi2001 explică (pentru benga133):

Mda..stiu ca se mai fac faze si iti blocheaza contul si dupa ramai si fara bani laughing