| Alexandrovsky a întrebat:

Salut,daca "trag" la sala imbracat in hanorac dau jos din masa sau nu are treaba transpiratia?

5 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu are treaba transpiratia sau cad de cald iti este conteaza intensitatea antrenamentului si numarul de calorii arse

| andreibirauovidiu a răspuns:

Da are treaba si da transpiri mai mult scapi de greutate si uite inca un sfat incearca sa bei cat mai multa apa

| Sn4k3 a răspuns:

N-are treaba.

| Cosmin86 a răspuns (pentru andreibirauovidiu):

Transpiri cat mai mult = pierzi apa, NU grasime. Mai documentati-va si voi.

| cristiww a răspuns (pentru Cosmin86):

Probabil s-au "documentat" dar de la Dorian Popa ca el zicea asta