| Adytzu64 a întrebat:

Salut,de 2 zile m-am apucat de sala si vreau sa pun ceva masa musculara eu fiind slab.Problema insa este ca eu sunt la un liceu cu program sportiv la care este obligatoriu sa fac un antrenament de 2 ore in care joc handbal.Din cate am auzit Cardio si perioada de masa musculara nu merg impreuna.Un sfat va rog?(Nu ma mut din acest liceu),,

Răspuns Câştigător
| eSseKer22 a răspuns:

Poti incerca sa bagi bagi niste creatina si aminoacizi si sa mananci 3-4 mese regulate pe zi care contin vitamine si pe langa mi poti baga si niste suplimente alimentare
niste sfaturi poti lua de aici
Succes > https://www.pcfarm.ro/......-ingrasare

1 răspuns:
| andreeahtml a răspuns:

Eu știam că este chiar recomandat sa combini cardio cu exerciții pentru masă musculară. Antrenorul meu îmi spunea să fac cardio de 3 ori pe săptămână și de 2 ori cu greutăți, având puțină grăsime. Eu zic că este sănătos să le combini.