| adrian1213 a întrebat:

de azi vreau sa incep sa fac niste exercitii la aabdomene si flotari. Problema e ca nu stiu cum sa ma organizez, exercitiile le stiu dar nu stiu orarul: Imi poate da' cineva un orar pentru abdomen si flotari, in ce zi sa le fac? ex: luni abdomen, marti, flotari etc?

3 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Nu incerca tot ceea ce iti este recomandat aici. Cu discul pe piept si cu rucsacul in spate risti sa iti fracturezi coloana daca nu stii ce faci. De aceea iti recomand sala cu un instructor langa tine.

| Madalin01 a răspuns:

Fa-le toate deodata si ia-ti o zii libera sau doua, daca ai lucrat foarte intens

| Anonymus01 a răspuns:

Nu o sa faci masa musculara acasa...
nu ai greutati! flotarile si abdomenele sunt degeaba.
daca vrei intr-adevar sa faci acasa punte la flotari un rucsac greu in spate si la abdomene pune disc de 10-15 kg pe piept.
Cand poti peste 10 repetari maresti greutatea...