| Alex7373 a întrebat:

De cateva zile nu am mai iesit afara cu prietenii si nu am mai mers la sala, iar din cauza asta mi s-a depus un strat de grasime pe partea de jos a abdomenului si nu stiu cum sa o dau jos cat mai repede...cu abdomenele stiu ca lucreaza doar muschii nu si da jos burta...va rog dati-mi sugestii...

3 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Cum a zis si Florin, cardio iti trebuie (alergare, bicicleta), dar exercitiile cu greutati nu trebuie sa lipseasca. Nu fa prostia sa faci clasicele abdomene, gasesti pe net exercitii. Si mare grija la alimentatie. De asemenea, poti incepe sa bei ceai verde.

| florynmondialul a răspuns:

Redu carbohidratii din alimentatie si creste numarul de proteine!
ca exercitii pentru a scapa de stratul de grasime si a avea patratele este necesar sa faci exercitii de tip cardio!
ps: cu abdomene nu dai jos grasimea nici intr-o mie de ani!

| BornToBeLoved a răspuns:

Scade si burta
Cu abdomenele dar e nevoie
De 1000 pe
Zi!