| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de cateva zile simt ca nu mai pot alerga la fel de repede si ca ma dor încheieturile picioarelor. Cu o săptămână in urma mi am cumpărat o noua pereche de ghete de fotbal adidas predator edge (daca ajuta cu ceva) si am început sa simt ca nu pot alerga la fel insa durerea gleznelor a început de acum 2 săptămâni. A fost mai puternica la început dar treptat a dat semne ca trece pana cand m-am forțat într-o zi iar după a revenit mai tare ca înainte iar acum a început iar sa treacă dar tot simt ca nu pot alerga la fel de bine ca înainte. Ar putea sa fie datorita ghetelor deoarece de cand le am simt ca nu alerg la fel sau datorita gleznelor?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Fa un RMN poate sau tocit uzat

Exista o crema de nu mai simți durea chiar daca ai rană acolo in interiorul încheieturii asa de puternică este

https://www.drmax.ro/......ys-therapy

Dai cu crema asta si daca iti tai piciorul cu drujba tot nu mai simțit ca te doare ceva

Asa de puternica este!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia o pauza de 2 saptamani de la alergat si vezi daca te mai dor incheiturile.

| Anonim508 a răspuns:

Fa putina pauza și cumpărați pastile pentru articulații! Sper ca te-am ajutat