| Christian93628 a întrebat:

Salut, de ce cand fac genuflexiuni cu greutate imi simt abdomenul extrem de incordat? Mai mult imi oboseste abdomenul decat picioarele, si sunt sigur ca aveam o forma corecta, oare se intampla pentru ca am un core slab?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil, cam da. Sau poate nu-ti folosesti fesierii si nu respiri corect sa tragi aerul jos in burta si sa-l ti, in piept fiind gresit. Prin Valsalva maneuver. Sunt multe tutoriale pe net cauta.