| MaxiZ a întrebat:

Salut,de curand (2-3 saptamani) am inceput sa fac exercitii acasa gen flotari. abdomene etc..si cardio si au inceput sa mi se vada vene pe care nu le vedeam (probabil erau acolo) pe la abdomen..brate..piept etc.Imi puteti spune ce inseamna asta..ma suprasolicit sau e ceva de bine?

Răspuns Câştigător
| Cybe3r a răspuns:

Sa marit venele din cauza sportului. Acum sangele circula mai mult prin acele vene. Muschii au nevoie de mult sange pentru a se incorda asa ca venele sau datat.

2 răspunsuri:
| Cybe3r a răspuns:

Te umfli in pene laughing)

| MaxiZ explică (pentru Cybe3r):

Lasa caterinca si da si tu raspuns calumea daca e sa raspunzi.