| Silviu8888 a întrebat:

Salut de curand m-am apucat de pariuri sportive si am o intrebare. Deci am gasit un bilet pe net de la o agentie de pariuri si as vrea sa pariez acel bilet. Este de ajuns sa ma prezint la la agentie numai cu codul biletului de pe net? va rog raspundeti repede FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| zaratu a răspuns:

Da faci un bilet virtual si iti dau un cod un cod ala te duci la agentie platesti si iti da biletu

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Dupa ce faci biletul virtual, te duci cu codul biletului la agentie si ti se face acolo biletul.
O zi buna.