| Trivium a întrebat:

Salut, de maine as vrea sa bag la paruri sportive, si nu stiu cum nu vreau sa ma duc acolo si sa ma fac de ras...Imi puteti explica cum se face?

2 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Pai alegi agentia si cel mai bine intri pe site-ul acesteia si iti faci biletul online. Iti generaza un cod si te duci cu codul ala la agentie si iti pune exact biletul pe care l-ai facut tu pe net.

| Feezz a răspuns:

Pai foarte simplu:
Pentru inceput:
1-echipa gazda
X-remiza
2-echipa oaspete
Mai sunt si combinatii :
1X-echipa gazda sau egal...etc.
Iar pentru a face un bilet trebuie sa scrii codul din fata meciului respectiv si unul din simbolurile de mai sus.BFT