| Mustache a întrebat:

Salut.De unde imi pot cumpara manusi pentru sala in drobeta turnu severin?
P.S. am niste manusi pentru bicicleta (din acelea fara degete) as putea sa le folosesc la sala?

3 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Da poti folosi si din acelea de bicicleta important e sa ai ceva in maini sa nu faci bataturi sau sa te lovesti...

| Cosmin86 a răspuns:

Ar trebui sa gasesti la orice magazin cu profil sportiv, pana atunci incearca si cu alea de bicicleta, daca sunt bune atunci nu-ti mai trebuiesc altele.

| dorixboy a răspuns:

Eu mi-am comandat de pe olympusgrup.ro vin prin posta. Ajung in maxim 2 zile.