| Codrinelul12345678 a întrebat:

Salut,de unde imi pot cumpara un MTB pana in 400 lei online? vreau sa aiba suspensii

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 400 de lei poate iti iei vreo roata si ceva din cadru.

| sierra1 a răspuns:

La banii ăștia, doar second. De unde ești?

| Edmonds2342 a răspuns:

Sper ca glumești laughing

| Sonic2070 a răspuns:

Bicicleta full suspension cat de cat buna nu gasesti nici cu 1000 lei. Este ceva MTB cu vreo 479 lei la Decathlon, e fara suspensii, dar e destul de ok avand in vedere ca e nou, Daca mai pui vreo 200-300 in plus poti lua ceva second hand cu suspensie pe fata.
Crede-ma ca nu are rost sa cumperi bicicleta cu suspensie fata spate la banii astia. Gasesti si cu 200 lei ce cauti, dar au suspensiile de forma si se strica repede
Salut

| AnneMarie301 a răspuns:

Poti incerca pe OLX, dar sunt slabe sanse sa gasesti ceva bun la pretul ala.