| YoOoKrysty a întrebat:

De unde pot cumpara steroizi de calitate?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Doar idiotii cumpara steroizi.

Si un idiot daca ia ceva underground sau original, chiar nu are importanta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Steroizii vin de la fratii nostri din moldova, cata calitate vrei? laughing

| YoOoKrysty explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Bn, nu ma refer ca vreau "painea lui Dumnezeu" rolling on the floor Dar nu vreau sa cumpar ceva facut intr-un laborator underground care nu are nici o treaba cu igiena sau mai stiu eu ce. De unde pot cumpara ceva original nu fake? Am vazut multe site-uri pe net dar nu stiu care e de incredere si de aia am intrebat. happy