| Samitus a întrebat:

Deci maine am un meci de fotbal foarte important ( in cupa departamentului sferturi de finala ) ma emotionez foarte mult inainte de fiecare meci si in meci cand primesc mingea nu stiu ce sa fac cu ea, ma pierd...
Nu stiu sigur ce o sa joc maine cred ca aparator ( aici ma stresez cel mai mult ) dar pot sa joc si atacant acolo nu stresez pentru ca stiu ca daca pierd mingea nu ii asa mare problema ca in aparare...

Dau funda

Răspuns Câştigător
| GabiMihai08 a răspuns:

Indiferent unde pierzi mingea, e o mare problema. Nesiguranta apartine celui ce nu este sigur pe sine. Munceste mai mult la antrenamente.

2 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Fa rost de 0, 5g de marijuana si sa o mananci inainte cu o ora si ceva, scapi de stres si te calmeaza big grin

| Gabriel_Dumitrescu_1994 a răspuns:

Poti incerca sa iei calmante inaintea meciului dar iti vor da somnolenta insa propun sa dormi bine si inaintea meciului sa mananci ceva dulce si sigur vei avea succes