| HanszmR a întrebat:

Din experienta voastra merita sa folosesesti roti pentru abdomen?

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Sunt "fun", dar nicidecum indispensabile. Daca iti place exercitiul, iti iei, daca nu, nu. happy

| Hopahopa a răspuns:

Daca esti incepator nu o sa se merite fiindca nu stiu daca ai destula forta abdominala pentru a o putea folosi si risti sa inveti o miscare gresita doar din dorinta de a putea face cu roata pentru abdomen. Sunt multe exercitii pentru abdomen mai simple si ca sfat, ai grija si la alimentatie daca vrei abdomen