| Medelean_Mihai_1994 a întrebat:

Salut, din nou.
Am pus ieri seara o intrebare despre cum as putea sa cresc masa musculara mai rapid, referindu ma la alimentatie... Meniul meu(schimbat)
Cartofi la cuptor cu piept de pui, cel putin o salata cu rosii si branza(aprox 150-200g), pepene rosu, 2-3 L apa pe zi, uneori ciorba/supa... Tin sa mentionez ca nu mananc nimic dulce, sarat si nici nu beau sucuri(doar naturale, de portocale in special.
"Trag" cam 2 ore la sala timp de 4 zile
Este ok? Se va vedea ceva in 3-4 luni

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Cam putine kcal. Ciorba in fiecare zi( ajuta la digestie). Asta e masa ta de pranz sau mananci la fel si seara? Numai zic ca tu sari peste cea mai importanta masa, mic dejunul. Uite aici un meniu adevarat, depinde din ce categorie faci parte.,, Gras" si vreau sa se vada fibra sau,, slab" si am 60 de kile cu televizorul in brate si n am de unde fibra. https://www.slabsaugras.ro/regim-pentru-cresterea-masei-musculare/