| lexu23 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un BMX si as vrea sa stiu mai multe despre el.

3 răspunsuri:
| BlackScream a răspuns:

Salut! Ma bucur ca gasesc intrebari de genul.
Acum depinde ce doresti sa faci cu el. Daca e sa te plimbi doar, cumpara orice, dar daca cumva vrei sa te apuci de trick-uri, iti spun din propria experienta si chiar te-as ruga sa fii foarte atent la componentele acesteia. Daca ai un buget foarte mare, iti recomand un Sunday, WeThePeople, Volume sau Fiend, dar sa nu aiba componente Hi-Ten! Daca ai un buget ceva mai limitat, intra pe un site si alege o bicicleta cu un cadru full crmo si furca crmo. Daca cumva te gandesti acum ca-I o prostie ceea ce spun, pentru ca-s mai scumpe si par sa fie identice, sa stii ca nu e adevarat! Dupa cum ai adresat intrebarea, presupun ca esti la inceput. Fiind incepator nu ai nevoie neaparat de cele mai rezistente biciclete, c-o sa te tina. De asemenea, daca ai un buget mai scazut sau mediu, iti recomand un Radio BMangryasa se numeste compania). Si inca ceva, fereste-te de MafiaBikes! Nu dau cu hate, dar sunt jalnice, crede-ma! Daca nu-ti permiti sa cumperi componentele HitMain, care nu sunt chiar atat de ieftine, vei regreta mult ca cumperi una, pentru c-o sa se rupa intr-un timp foarte scurt si o sa ai doar probleme.
Daca mai ai nevoie de vreo informatie, lasa-mi mesaj.

| lexu23 explică (pentru BlackScream):

Umm..ai putea sa-mi gasesti tu unul pana in 7 milioane sa spunem? Am inteles ca DHS este o alegere proasta deci. exclus? Velors V2016C ti-se pare o alegere buna?