| Sportivulfitness a întrebat:

Salut, doresc sa ma angajez la o firma, dar am luat 4 pastile de steroizi acum 2 săptămâni.
Daca se descoperă, are ceva?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Doar pastile fara injectii? Tu esti retard?

| Sonia822 a răspuns:

La angajare, angajatorul te trimite la medicina muncii, unde o asistenta te evalueaza,: isi ia tensiunea, iti asculta plamanii, pune cateva intrebari la care e bine sa minti. Nu-ti ia analize de sange. Oricum, rezultatele sunt confidentiale.

| LovelyWolf a răspuns:

Nu se intampla nimic
Steroizi in românia sunt într-un fel legal plus ca ce treabă are sefu ca tu consumi Steroizi?