| Maaxi a întrebat:

Salut.doresc sa stiu ce exercitii sa fac pentru piept ( aici vreau raspunsuri doar de la sportivi laughing adica cei care fac sport tongue )
Exercitii de facut in casa pentru piept mai fac sala uneori dar acu ca a inceput scoala nu mai merg... si na

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Shaun T - Insanity workout

| EllaMazerschi a răspuns:

Incearca plank-ul....pe zi ce trece incearca sa stai cat mai mult https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw

| rafa1987 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la sala, ai timp dupa sala destul, acasa ca sa faci sport trebuie sa ai macar ceva gantere, un extensor, o haltera ...etc asa poti sa lucrezi mai multe grupe musculare numa piept ce vrei tu sa faciwinking