| Dragos6912 a întrebat:

Salut, doresc și eu niște sfaturi, am 18 ani, 1.75 înălțime și cinci zeci și ceva de kg, dacă ma puteți ajuta cu niște sfaturi, dacă ma apuc de sala mai pun și eu ceva kg pe mine? Și ce suplimente sa folosesc dacă știe cineva

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Daca ai alimentatie buna si te antrenezi cum trebuie, da. Iar pana nu rezolvi chestiile astea, suplimentele n-o sa insemne decat bani aruncati.

| Sekim a răspuns:

Salut
Vorbeste cu @alexstoian_lifestyle pe Instagram, un antrenor foarte bun care s-a dedicat total "salii" si se pricepe extrem de bine. L-am recomandat tuturor si o sa il recomand pentru ca merita. Poate va raspunde mai greu dar iti garantez ca iti va raspunde la orice intrebare si te va ajuta cu placere.
See you happy

| Reghqen a răspuns:

Da o să mai pui câteva kg pe tine, normal, despre suplimente și ce exerciții să faci la sală trebuie să vobești cu cineva competent acolo la sală, un înstructor!

| ruddy a răspuns:

Daca vrei sa pui cateva kg, trebuie sa fii in surplus caloric. Ori iti calculezi caloriile, ori cumperi un program alimentar.