| anonim_4396 a întrebat:

Dupa 15 Mai se vor redeschide agentiile de pariuri?

Am castigat pana acum 1.500 lei.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana faci 4000 de lei sa stii ca scoti niste bani frumosi laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da' nu poti sa pariezi online, sau ce? Ai pus ochii pe vreo gagica care lucreaza la agentie? happy

| morfeo a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Iti dai seama ca alta e prestanta cand isi ridica omu banii personal, decat sa ii bage robotu pe card

| Xenoverse1 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu online am câștigat bani.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse1):

Bun, bravo tie, si in cazul asta ce te intereseaza daca se deschid jegurile alea imputite de pe strada? Din partea mea ar putea sa le inchida dracului pe toate!

| JicaContra a răspuns:

Da, chiar, ce ai impotriva pariatului on-line?
nu e la fel de "placut" sa iti pierzi banii, sau ce?