| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.E mare lucru ca la un concurs la atletism de lungime la care participa 15 copii sa iau locul3(adica medalia de bronz)? E prima mea medalie dar sunt nedumerit pentru ca antrenorul mi se parea ca era multumit dar nu prea.

2 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

Depinde de ce crezi tu daca este un mare lucru, daca tu crezi ca e un rezultat bun pentru tine, eu nu vad de ce nu ar fi. Conteaza ce crezi tu nu antrenorul. Daca totusi crezi ca poti mai bine, poate acest concurs te va ambitiona si data viitoare vei lua un loc mai bun dar pentru primul tau concurs e un loc bun acest podium.

| Ciprianadv a răspuns:

Probabil ca de la tine se astepta la mai multe, este foarte okey locul 3, pentru inceput, dar in timp poti aspira catre locul 1, conteaza ca tu sa fii multumit.