| andrei0606 a întrebat:

E prea tarziu daca as vrea sa ma apuc de MMA la 20 de ani? Mentionez faptul ca ma gandesc sa imi fac o cariera din asta. In trecut am practicat Taekwondo 2 ani. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată nu e prea târziu să te apuci de ceva ce îți place! Se reprofilează oameni și la 40-50 de ani. La 20 chiar nu e târziu.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu exageram. La 40-50 de ani nu te mai apuci de mma decat daca nu stii cum sa ramai fara bani si sanatate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Eu ziceam în general, nu mă refeream neapărat la mma.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu este tarziu. Depinde cat esti de talentat. Dar, in doi ani, mare lucru nu inveti. Daca suporti loviturile, poti incerca, dar este forte greu, cumplit.

| DarthNiger a răspuns:

Nu, nu este tarziu, doar pasiune si ambitie iti trebuie.